نمایش دادن همه 19 نتیجه

آرایشگر/کارآفرین، سونیا کاشوک (Sonia Kashuk)

پیشگامی است که مسئول ایجاد دسته منحصر به فرد لوکس برای عموم مردم است. او کار خود را در اوایل دهه 80 با همکاری عکاس محترم آرتور الگورت آغاز کرد، جایی که کار آنها با هم منجر به انجام وظایفی برای Vogue، Elle، Bazaar و بسیاری از نشریات مد شد.

از سال 1989 تا 1997 سونیا کاشوک به عنوان مدیر خلاق لوازم آرایشی و بهداشتی به آودا پیوست. در سال 1997 او کتاب صورت اساسی سیندی کرافورد را که یک کتاب کار آموزشی زیبایی است، نوشت. در سال 1999 سونیا با تارگت در راه اندازی برند زیبایی همنام خود شریک شد و لوازم آرایشی استثنایی و ابزارهای زیبایی حرفه ای را ارائه کرد که بر کیفیت عالی و طراحی زیبا با برچسب قیمت مقرون به صرفه تمرکز داشت.

این اولین موردی بود که یک خرده فروش با یک آرایشگر شریک شد و سونیا را به اولین آرایشگر تبدیل کرد که وارد بازار انبوه شد. سونیا دومین کتاب خود را به نام «زیبایی واقعی» در سال 2003 منتشر کرد. در همان سال به دلیل به رسمیت شناختن تفکر رویایی و تعهد بی‌وقفه‌اش به صنعت زیبایی، مفتخر به دریافت جایزه معتبر Cosmetic Executive Achiever شد. مجله Allure در سال 2009 سونیا کشوک را یکی از برترین مبتکران/اینفلوئنسرهای سال معرفی کرد.

2015 سال بزرگی برای سونیا بود. او توسط Cancer and Careers با جایزه Beauty of Giving به دلیل حمایت بشردوستانه از این موسسه خیریه مورد تقدیر قرار گرفت. همچنین فروش برند سونیا کاشوک به تارگت را نشان داد. سونیا در حال حاضر بین میامی و نیویورک سیتی به همراه همسرش دانیل کانر، بنیانگذار Oribe Haircare و دو فرزندشان جونا 22 و سادی 18 زندگی می کند.