کمپانی GNC LiveWell بزرگترین شرکت بین المللی در زمینه تولید مکمل های ورزشی و سلامتی است. موسس شرکت GNC David Shakarian در سال 1935 کار خود را با مغازه ای که محصولاتی نظیر عسل ، غلات و ساندویچ های سالم می فروخت در ایالت پنسیلوانیای آمریکا آغاز کرد . دهه 60 میلادی تغییرات بسیاری را به خود دید و مردم به تدریج با مفهوم غذاهای طبیعی و تغذیه سالم آشنا شدند . Shakarian با مشاهده این تغییرات شروع به تاسیس شعبه هایی در سایر ایالت های آمریکا کرد و نام برند خود را به GNC ( General Nutrition Center ) تغییر داد . از آن زمان تا کنون شرکت GNC روز به روز توسعه یافته تر شده و بر تنوع محصولات آن نیز افزوده شده است.
شرکت GNC به عنوان معتبرترین تولید کننده مکمل های فیتنس و بدنسازی متعهد به تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت برای کمک به شما در راستای دنبال کردن سبک زندگی سالم و سلامت می باشد . برند GNC با داشتن تاییدیه های GMP ، FDA و TGA تبدیل به غولی بی رقیب در عرصه تولید مکمل های ورزشی شده است . با بیش از 75 سال سابقه در میدان تولید مکمل های ورزشی GNC استانداردهای جدیدی را در پایبندی به احترام به مشتری و اعتماد سازی متقابل در زمینه درج اطلاعات واقعی بر روی محصول بنا نهاده است . هر یک از محصولات GNC بیش از 150 تست کیفیت و سلامت یعنی دو برابر آنچه برای تاییدیه FDA لازم است را پیش از عرضه به بازار پشت سر می گذارد.
در حال حاضر بیش از 8000 شعبه GNC LiveWellTM در سراسر دنیا وجود دارد که با تمام توان در حال ارایه خدمات به مشتریان می باشند که با توجه به محبوبیت فراوان این برند در بین ورزشکاران تعداد این شعبه ها روز به روز در سراسر دنیا در حال افزایش می باشند.
channel: @gnc_ir
ارتباط: @gnciran