مکمل LIT

Item # 369926
کارکرد اصلی این مکمل غذایی، افزایش حافظه و افزایش سوخت‌وساز بدن شماست.
این مکمل با بهره‌گیری از دانش روز دنیا و با دقت و وسواس زیاد تولیدشده و به سبب نوآوری نسبت به نمونه‌های مشابه خود، ارتقاء پیدا کرده‌است
اگر این شعارها را بر روی برچسب‌ محصولات ما می‌بینید، اطمینان داشته باشید که محصولات ما این ویژگی‌‌ها را دارند. مصرف این محصولات سبب افزایش انرژی شما می‌شوند. وضوح ذهنی شما را بسیار بالا می‌برند، به گونه‌‌ای که هیچ ماده‌ی دیگر، تاثیر مشابهی بر ذهن شما نخواهد داشت. متابولیسم بدن شما در اثر مصرف این مکمل بیشتر خواهد‌شد.
ترکیبات این مکمل کاملا تاییدشده هستند، دوزهای مصرفی آن با پژوهش‌های تجربی به اثبات رسیده، به لحاظ پزشکی از کیفیت بالایی برخوردارند و نتایج به دست آمده از مصرف آن حقیقی هستند و هیچ وجهه‌ی کاذبی ندارند.

مکمل LIT

توضیحات محصول

آزمایش شده به صورت بالینی
مصرف: پیش از تمرین
این مکمل با بهره‌گیری از دانش روز دنیا و با دقت و وسواس زیاد تولیدشده و به سبب نوآوری نسبت به نمونه‌های مشابه خود، ارتقاء پیدا کرده‌است
اگر این شعارها را بر روی برچسب‌ محصولات ما می‌بینید، اطمینان داشته باشید که محصولات ما این ویژگی‌‌ها را دارند. با مصرف این مکمل، سبک شوید و با تمرکز و قدرت به تمرین‌های خود ادامه دهید.
مواد تشکیل دهنده‌ی این محصول کاملا تایید شده هستند، دوزهای مصرفی آن تایید شده، کیفیت بالینی بالایی دارند؛ با بهره‌گیری از دانش واقعی تولید شده و نتایج حاصل از آن‌ها نیز واقعی است.
یک ترکیب قدرتمند و با دوز کامل از ترکیبات آزمایش شده به روش بالینی که با یکدیگر تشکیل فرمولی قوی را می‌دهند که برای بالابردن کیفیت تمرین‌ها طراحی شده است. تنها هدف مکمل LIT، دستیابی به انرژی مفرط، هوشیاری ذهنی و تولید نتیریک اکسید است تا بتوان فرد را قادر ساخت تا به اهدافی که به مشغله‌ی ذهنی او تبدیل شده‌اند، دست پیدا کند.
مزایای کلیدی:
واکنش آنی: این مکمل برای فراهم‌ساختن انرژی فوق‌العاده بالا برای افرادی طراحی شده است که به صورت روزانه فعالیت و تمرین ورزشی دارند
قدرت عصب‌شناختی: به اندازه‌ای که افراد تمرین‌های قبل از شروع‌کردن را آغاز می‌کنند، LIT می‌تواند سبب هوشیاری بالای ذهن و حذف موانع شناخته شده شود.
پمپاژ عضله: این مکمل محتوی تحریک‌کننده‌ی نیتریک اکسید برای واژینوز و به منظور افزایش پمپ عضلانی است.
اطلاعات بیشتر در رابطه با ترکیبات:
LIT مکملی کنسانتره شده و با دوز کامل است که برای بهبود عملکرد افراد ضروری است. این مکمل سبب انرژی مفرط، هوشیاری ذهنی و تولید نیتریک اکسید می‌شود. افراد باید برای تمرین‌های شدید و هم‌چنین برتری بی‌نظیر آماده باشند.
LIT ترکیباتی را شامل می‌شود که همگی به لحاظ بالینی آزمایش و تایید‌شده‌اند. هر یک از این ترکیبات به تنهایی بسیار موثر است، ولی هدف از ترکیب آن‌ها بالا بردن عملکرد باشگاهی است تا افراد بتوانند از تمرین‌های سخت خود، بیشترین بهره را دریافت کنند.
فوران آنی انرژی به تامین انرزی مورد نیاز برای ورزش و تمرین، به فرد کمک می‌کند تا عملکرد بهتری داشته باشد، هوشیاری ذهنی او بالاتر رود و مدت زمان واکنش کمتری داشته باشد.
LIT هم‌چنین ترکیباتی مانند کراتین به اضافه‌ی عصاره‌ی سیب باستانی است که به تولید انرژی سلولی، آدنوزین تری فسفات یا ATP، میزان انرژی مورد نیاز برای حرکات سریع، فعالیت شدید مانند وزنه‌برداری و یا دوی سرعت، کمک می‌کند.
ال-سیترولین (L-Cirrulline) و نیتروژیژین (Nitrosigine) منجر به افزایش سطح آرژنین پلاسما می‌شود که درنتیجه سبب تولید نیتریک اکسید خواهد شد. NO یکی از مولکول‌های سیگنال‌دهی فیزیولوژیایی است که چندین کارکرد عمده از جمله تنظیم جریان خون در بدن انسان را بر عهده دارد.
در نهایت، Neurofactor آزمایش شده به روش بالینی قادر خواهد‌بود تا پروتئین افزایش متابولیسم بدن یا BDNF که در مغز وجود دارد را فعال کند که این پروتئین بر روی برخی عصب‌های مرتبط با عملکرد مغز تاثیر خواهدگذاشت.
طریقه‌ی مصرف محصول و اطلاعات بیشتر
به عنوان یک مکمل غذایی، یک اسکوپ از آن را با 8 اونس مایع (fl. Oz.) آب سرد مخلوط کرده و قبل از تمرین مصرف کنید. در روزهای تمرین، برای انرژی و تمرکز بیشتر، یک برابر بیشتر مصرف کنید. این محصول را با مقدار فراوانی از آب مصرف کنید.
محتوی: سویا
هشدارها
در صورتی که باردار هستید، تحت مراقبت هستید، مکمل خاصی مصرف می کنید، زیر 18 سال سن دارید و یا در یک وضعیت خاص پزشکی به سر می‌برید، پیش از مصرف این مکمل با پزشک معالج خود مشورت کنید. از دو هفته قبل از هرگونه جراحی، مصرف این مکمل را قطع کنید. این مکمل تنها برای مصرف بزرگسالان است. مصرف این محصول ممکن است منجر به التهاب و یا حساسیت شود. در صورتی که نزدیک به و یا در حین تمرین ورزشی این مکمل‌ها را مصرف کنید، احتمال بروز این حساسیت‌ها تشدید خواهد شد.
توجه: احتمال رسوب این مکمل وجود دارد.
سایر ترکیبات تشکیل دهنده:
طعم‌دهنده‌های طبیعی و مصنوعی، اسید سیتریک، سوکرالوز، آکسولفام پتاسیم، روغن سویا و ترکیب لسیتین، کلسیم سیلیکات، رنگ‌های زرد شماره 5 و آبی شماره‌ی یک، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، سوربیتول،گلیسیرین، استیلات مونوگلیسیرید، پلی سربات 80، پتاسیم سربات، منیزیم سیلیکات هیدروکسید.
توزیع شده توسط:
شرکت جنرال نوتریشن(General Nutrition)
پیتسبرگ، PA 15222لیبل محصول (بر روی تصویر کلیک کنید تا بزرگتر نشان داده شود)
مکمل LIT
مکمل NUTRITION FACTS - LIT

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مکمل LIT”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *